Rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022

Rozpoczynamy nowy rok akademicki i mamy nadzieję, że będzie równie owocny, jak ostatni, w którego trakcie nasz skład rozrósł się z dwóch do aż 26 osób. Napisaliśmy i zaprezentowaliśmy sporo artykułów i prezentacji, na sympozjach i konferencjach naukowych. Stworzyliśmy własnego robota oraz napędzająca go infrastrukturę 3 aplikacji, komunikujących się poprzez chmurę obliczeniową. Nasz prezes prowadził warsztaty na dniach otwartych UMG oraz dla uczestników programu Zdolni z Pomorza. Wspólnie z Parlament Studentów Uniwersytetu Morskiego Morskiego w Gdyni zorganizowaliśmy konkurs sportowo-fotograficzny. Ponadto nie zapominaliśmy o integracjach, między innymi na paintballowym polu bitwy, czy na wirtualnym pokładzie statku w Among Us, a wszystko w doskonałej atmosferze!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!
Do zobaczenia na pokładzie!

Wasze KNEB
fot. Joanna Żelazny