Dni otwarte Akademii Morskiej w Gdyni

Dnia 15 kwietnia 2016 roku, na Akademii Morskiej w Gdyni odbyły się dni otwarte uczelni. Jak co roku zostały zorganizowane przeróżne atrakcje dla przyszłych studentów. Można było wziąć udział w wielu wykładach i warsztatach organizowanych przez naszych wspaniałych wykładowców, a także zwiedzić uczelnię.

W budynku Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa odbyły się targi kół naukowych. Nasze stoisko reprezentowały Klaudia Józefowska i Magda Okroj. Dzięki ich zaangażowaniu i sporej dawki energii przyszli studenci AMG mogli dowiedzieć się czegoś o działalności naszego koła oraz o naszej uczelni.
Każdy mógł wziąć udział w mini konkursie wiedzy o e-biznesie za co mógł zostać obdarowany licznymi nagrodami i pamiątkami z dnia otwartego.

Dodatkowo bardzo dziękujemy za wyróżnienie jakie otrzymaliśmy w konkursie na najlepsze stoisko kół naukowych.