Raport ze spotkania KNeB 23.V.2007r.

Dnia 23 maja 2007 przeprowadziliśy kolejne spotkanie Koła Naukowego e-Biznesu. Zostało ustalone kilka kwesti. Większość z nich wybiega w przyszłość. Proszę zapoznać sie ze szczegółami. Do wyboru loga KNeBu nie doszło, ze względów technicznych. Referendum przeprowadzimy drogą elektroniczną. Kiedy stworzymy możliwość głosowania, zostaniesz poinformowany. Termin zakończenia głosowania oraz wyniki zostaną na pewno przedstawione na stronie KNeB.
Na spotkaniu naszego koła zawitała przedstawicielka Naukowego Koła Logistyki Morskiej – Aleksandra Przytulska. W skrócie opowiedziała na czym będzie polegała współpraca naszych kół. Sama kwestia dotyczy granicy polsko-ukraińskiej. Szczegóły na ten temat przedstawimy wkrótce.

Jedna z członków naszego koła (Kasia Wilczyńska) stworzyła możliwość spotkania z osobą z firmy zewnętrznej. Firma, o ktorej mowa to ELAB . Dokładną datę spotkania możemy my wyznaczyć, jednak pod uwagę musimy wziąść godziny spotkania (popołudniowe tylko). Tymczasem jednak, z inicjatywa ta poczekamy i zobaczymy czy damy rade zrobic to jeszcze przed sesja.

Pozdrawiam,
Łukasz Tomczak