Konkurs Studencki Nobel 2014

nobel141. marca rozpoczęły się zapisy w konkursie na najlepszego studenta w Polsce – Studencki Nobel 2014, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.
Studencki Nobel to konkurs skierowany do studentów, którzy realizują się nie tylko naukowo, ale również społecznie, zawodowo czy artystycznie.

Konkurs stwarza szanse wybicia się bez względu na charakter uczelni, czy kierunek studiów, ponieważ nagradzana jest przede wszystkim wszechstronność, zaangażowanie, pasja i chęć rozwoju.

Ten prestiżowy konkurs patronowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbywa się po raz szósty i jak co roku obejmuje swoim zasięgiem wszystkie województwa w Polsce. Spośród wszystkich kandydatów zostaną wyłonieni kolejno najlepsi na poszczególnych uczelniach, w województwach i ostatecznie najlepszy student w kraju– zwycięzca Studenckiego Nobla 2014.

SN Plakat

Notka Studenckiego Nobla 2014