Sprawozdanie ze spotkania w dniu 21.02.2014

Dnia 21.02.2014r., w Katedrze Systemów Informacyjnych, odbyło się spotkanie członków Koła Naukowego e-Biznesu. Na zebraniu były omawiane przedsięwzięcia na zbliżające się miesiące. Przewodnicząca Magdalena Roszmann wspomniała o zakwalifikowaniu się naszego Koła do grupy B, co jest nie małym osiągnięciem i zwiększa fundusze na dalsze działania naukowe.
Aktywni członkowie, Kamil Ciesielski oraz Paweł Szyman, przedstawili innym członkom prezentację pod tytułem „Porównanie wybranych dysków wirtualnych opartych na chmurze obliczeniowej” , która została przygotowana na zbliżającą się konferencję „Studenckie Dni Jakości”, organizowaną przez koło naukowe Towaroznawstwa, Cargo.
Wszyscy członkowie aktywnie brali udział w dyskusji dotyczącej Dni Otwartych Uczelni, na których to koła naukowe będą mogły zaprezentować swoją działalność na stoiskach. Biuro Promocji Akademii Morskiej ogłosiło konkurs na najciekawszy sposób zaprezentowania swojej pracy.
Całe spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i z dobrymi perspektywami na zbliżające się wydarzenia.