Sprawozdanie z 1-szych urodzin KNeB

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym sprawozdaniem z obchodów pierwszych urodzin KNeB.

Sprawozdanie ze spotkania KNeB z dnia 28 listopada 2007.

Aż trudno uwierzyć, że dokładnie rok temu, po ponad miesięcznych zmaganiach z formalizacją koła, spotkaliśmy się po raz pierwszy. W dniu dzisiejszym wspólnie z licznym gronem członków zaprzyjaźnionego koła TransLog wraz z opiekunem, członkiem koła Eksploatacji Portów oraz kilkorgiem nie zrzeszonych gości w przyjemnej atmosferze uczciliśmy pierwszy rok działalności koła.

W ramach wstępu, przedstawiciele kół: transportu i logistyki TransLog, Eksploatacji Portów i e-biznesu KNeB zapoznali zgromadzonych z planami zorganizowania marcowej konferencji „e-Logistic”. Następnie swoją wiedzą na temat kreowania wizerunku w sieci podzielił się prezes KNeB Tomasz Topa, a problematykę wykorzystania systemów informatycznych w logistyce przedstawił Tomasz Sutyniec z koła TransLog. Ze względu na charakter referatów wywołały one entuzjazm wśród zgromadzonej publiki, a drobny kryzys związany z problemami technicznymi udało się zażegnać pysznym, urodzinowym tortem.

Ostatnim punktem programu były warsztaty związane z tematyką psychologii sprzedaży, które poprowadziła zaprzyjaźniona studentka Uniwersytetu Gdańskiego – Marta Woźny. Zostały one żywiołowo przyjęte przez zgromadzoną młodzież, która z przyjemnością uczestniczyła w przygotowanym programie.

Podczas trzygodzinnego spotkania znalazła się niejedna chwila wspomnień, umilona smakołykami ze szwedzkiego stołu.
Zapewniamy, że nie było to nasze ostatnie spotkanie, a na kolejne serdecznie zapraszamy.